Про головне. Новини дня за 13 березня
13 березня, 19:15

Головні події середи 13 березня – в сюжетах наших кореспондентів.

На Кагамлика водії розбивають колеса машин через яму на дорозі.У патрульній поліції 12 березня зафіксували три дорожньо-транспортні пригоди через цю вибоїну. 13 березня робітники фірми "Будгарант-7" почали латати яму.

Дорога на вулиці Кучеренка – у ямах.Водій, що їздить нею щодня, сказав: пошкодив тут автівку. Заступник начальника Управління житлово-комунального господарства повідомив: ані торік, ані цьогоріч на ремонт ділянки кошти не спрямовували.

Десять тисяч саджанців квітів у власноруч збудованій теплиці вирощують дві працівниці комунального підприємства "Техкомунбуд", що у селищі Шишаки.Роблять це на роботі, але у вільний час. Ці саджанці у травні робітниці висадять на клумби селища.

Тарапуньку прочистили – на березі залишився пластик та сміття. Як і планували, розчистили тільки 50 метрів водойми. На більше грошей у бюджет не заклали, сказав профільний заступник мера.

У селі Гожули яму на дорозі не засипають два тижні. За словами голови сільради, копали працівники "Полтавагазу" через борг одного з жителів.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.