Слідчі перевірять дзвінки на телефоні Наталії Саєнко
14 березня, 14:20

Суд дозволив слідчим, які ведуть справу аварії за участі Наталії Саєнко та Артема Левченка, перевірити дзвінки на телефоні Саєнко.

11 березня слідчий суддя Октябрського районного суду Марина Материнко слідчим у справі смертельної аварії на кільці дозволили тимчасовий доступ до речей і документів, а саме до роздруківки з'єднань мобільних терміналів Наталії Саєнко.

Це роблять для того, аби перевірити чи дзвонила підозрювана на місці дорожньо-транспортної пригоди своєму чоловікові або іншим особам, які могли прибути на місце ДТП та знищити речові докази.

Перевірка має спростувати чи підтвердити відвідування чоловіком магазину на авторинку, куди він їздив з відеореєстратором.

Суд ухвалив дозволити слідчим на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме до роздруківки з'єднань мобільних терміналів, що у розпорядженні оператора мобільного зв'язку. Які виклики було здійснено з телефона Наталії Саєнко за період з 6 листопада 2018 року до 11 березня 2019 року.

Цього ж дня суд ухвалив призначити додаткову комп’ютерно-технічну експертизу відеореєстратора.

За результатами дослідження мають вирішити:

– чи є файли в наявному та видаленому стані на карті пам’яті “Apacer” чи відеореєстраторі “Falcon”;

– якщо так, то записати їх на окремий носій інформації;

– чи піддавалися наданий на дослідження флеш карта “Apacer” та ведеореєстратора “Falcon” певним процедурам з метою знищення наявної на них інформації.

Нагадаємо, 6 листопада на кільці Артема Левченка збила Наталія Саєнко. 7 січня хлопець помер, не виходячи з коми.

Цього ж дня Наталії Саєнко  обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 діб.

6 березня їй на 60 днів продовжили домашній арешт, та з пом’якшенням, – із 6 ранку до 22 години Саєнко дозволили виходити з дому. Термін досудового розслідування продовжили до липня.

Вікторія Бондаренко,Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.