130 рекламних конструкцій у місті підлягають демонтажу, – начальник відділу "Полтава-сервіс"
14 березня, 17:20

У Полтаві 130 рекламних конструкцій підлягають демонтажу, повідомив начальник відділу комунального підприємства "Полтава-сервіс" Віталій Солоний. Зокрема, на Європейській, 104 конструкції на ломбарді не мають документів і встановлені неправильно.

130 рекламних конструкцій потрібно демонтувати. Зокрема, й на ломбарді на Європейській, 104. Про це повідомив начальник відділу зовнішньої реклами комунального підприємства "Полтава-сервіс".

"Узагалі немає дозвільних документів. Ви бачите, що там є переобтяження фасаду. Рекламне настінне панно розміщене на весь фасад і закриває там, здається, досить великий простір. Бачите: кронштейн – розміщений досить низько. Ви бачите вивіску, яка розміщена на рівні балкону другого поверху", – пояснив начальник відділу зовнішньої реклами комунального підприємства "Полтава-сервіс" Віталій Солоний.

У віконечку ломбарду нам відповіли так:

"Не знаю. До менеджера звертайтеся. Я – найманий працівник", – відповіла працівниця ломбарду.

Менеджерка ломбарду телефоном сказала таке:

"Немає, погоджень немає. Ми нічого не можемо сказати, бо вони відкривалися пілотним проектом. Якби давали прибуток, ми б це все узаконили. Там цей список довгий, там половина ломбардів міста. У всіх усе незаконно. Тому що така процедура проблемна", – сказала менеджерка ломбарду Вікторія Кучер.

Неправильно встановлене настінне панно й на сусідньому магазині "Prostor".

"Тут треба телефонувати в офіс – питати. За це відповісти не можу", – сказав завідувач магазину Вячеслав Марків.

Через кілька годин він повідомив телефоном:

"Я телефонував у офіс – документи в них є. Вони сказали, що подивляться в архівах і уточнять, чи є там ці. Казали, що замовляли торік і на фасадні плакати", – сказав завідувач магазину.

Начальник відділу "Полтава-сервіс" пояснив: до підприємців, чиї рекламні конструкції установлені неправильно, зверталися, але вони не відреагували. Після цього список демонтажу погодили на комісії міськвиконкому.

"У мене є відомість про те, що 130 конструкцій підготовлено до демонтажу. Його демонтують, складуть акт демонтажу. А потім його відправлять на зберігання. Питання примусового демонтажу теж треба оплачувати. І за зберігання, за це все рахунок виставляється підприємству-порушнику", – сказав Віталій Солоний.

Він додав: об'єкти демонтуватимуть, як буде техніка. Торік примусово демонтували 60 незаконних рекламних конструкцій.

Діана Лагута, Максим Страшко, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.