Два ліфти у багатоповерхівці на Героїв Сталінграду не працюють два місяці
14 березня, 21:20

Ліфти у двох під’їздах багатоповерхівки не працюють два місяці. Обслуговує підіймачі – ТОВ "Будкомплект". Там кажуть: складні ремонти не проводять. А от заступник начальника Управління житлово-комунального господарства повідомив протилежне.

Чи не щодня мешканець багатоповерхівки на Героїв Сталінграду підіймається на дев'ятий поверх. Ліфти у двох під'їздах будинку не працюють понад два місяці.

Про це розповіла Раїса Перцева, чия квартира на сьомому поверсі:

"Ліфт не працює з 13 січня. Ми зверталися і на гарячу лінію, і в "ліфт", і в ЖКГ. Усе – нам відмовки: "буде першого березня", "першого лютого". Досі ліфт не працює. У нашому під'їзді проживає багато інвалідів, багато пенсіонерів, маленькі діти – мами мучаться з колясками: підіймають на п'яті, восьмі поверхи, – сказала мешканка будинку.

На стіні під'їзду – номер телефону гарячої лінії міськвиконкому з питань житлово-комунальних послуг. За вказаним номером зателефонувала мешканка. Відповіли так:

Капітальний ремонт, – відповіли по той бік слухавки.

А коли будуть якісь зрушення...? – запитала Раїса Перцева.

Орієнтовна дата пуску – 28.03. Залежно від того, як приймуть служби в експлуатацію. Роботи виконують не тільки "Будкомплект". Ще три організації повинні прийняти в експлуатацію, – пояснила жінка.

"Будкомплект" обслуговує ці ліфти. Там від коментарів спершу відмовилися, потім сказали таке:

"Ми ремонти не робимо. У нас раз на місяць наш механік приходить "на ліфт" – робить дрібні ремонти. Дрібні ремонти, на які кошти не виділяють з УЖКГ. Це все йде в технічне обслуговування. Якщо ліфт ламається, потрібні серйозні вкладення – даємо дефектний акт. Відправляємо на УЖКГ. Що вони з ним роблять і куди віддають – я не знаю", – сказав начальник дільниці "Будкомплект" Владислав Хмельницький.

Заступник начальника Управління житлово-комунального господарства телефоном сказав:

– По другому під'їзду: як і планувалося, 28 березня – запуск. Усі деталі є. Уже проходить монтаж цих деталей. По першому під'їзду: ситуація гірша. Планувалося на початок квітня запуск. Але там проблема з деталями – не всі деталі є. Деталі вони зараз чекають. Але фірма, у якої вони замовляють, ще не може дати точні строки, – сказав Худолій.

А хто буде виконувати роботи? – запитуємо.

"Будкомплект" виконує роботи, – відповів той.

Заступник начальника також повідомив: ремонт уже частково виконали. Тоді як мешканці будинку сказали протилежне. Вартість робіт чиновник назвати не зміг.

Згідно з тендером за 12 липня 2018 року, "Будкомплект", як переможець торгів, за технічне обслуговування та ремонт ліфтів може отримати понад сім мільйонів 700 тисяч. 

Анастасія Мацько, Станіслав Пантелей, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.