Аварія водопроводу на Хорольській: вода текла з-під асфальту
15 березня, 18:35

Ранком 15 березня з-під асфальту на Хорольській, 18 текла вода. Вздовж дороги утворилися калюжі. Прес-секретар "Полтававодоканалу" повідомила: сталася аварія.

Ранком 15 березня вода з-під асфальту текла на Хорольській,18. На дорозі вздовж будинку утворилися калюжі. Мешканець будинку Анатолій Потерайло розповів:

"Вода текла, як зараз, учора після обіду. Спочатку текло потроху, бо була невелика калюжа, а потім все більше й більше. Це – холодна вода. У нас трохи далі "розводка" йде".

"За цією адресою сталася аварія на водопровідній мережі. Сьогодні зранку мешканці повідомили про витік. Після обіду будуть проведені ремонтно-аварійні роботи. Орієнтовно з 14:30 до 18:00, можливо, буде обмежено водопостачання в будинку 10/12. Як правило, зношеність мереж – найпоширеніша причина аварійних ситуацій на водопроводі", – пояснила прес-секретар "Полтававодоканалу" Ліана Козмійчук.

Прес-секретар "Полтававодоканалу" додала: за втрачену воду мешканці будинку платити не будуть, оскільки це – технічні втрати.

Анна Морозова, Сергій Коломієць, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.