Про головне. Новини дня за 15 березня
15 березня, 19:15

Головні події п'ятниці 15 березня – в сюжетах наших кореспондентів

У "Полтавагазі" відмовилися надавати відповідь на інформаційний запит від Poltavske.TV.Йдеться про інформацію щодо порушення пломби газового лічильника, що в будинку пенсіонерки Олени Скриль. Медіаюрист Інституту масової інформації назвав відмову неправомірною.

Сезонну конструкцію біля одного із закладів харчування на Котляревського мають прибрати.Завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції з контролю за благоустроєм повідомив: термін дії паспорту прив'язки споруди закінчився минулого року.

Перший заступник голови облдержадміністрації та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА прокоментували оприлюднену ухвалу, згідно з якою НАБУ проводило обшуки.Сам голова ОДА на дзвінки не відповів.

Ранком 15 березня з-під асфальту на Хорольській, 18 текла вода. Вздовж дороги утворилися калюжі. Прес-секретар "Полтававодоканалу" повідомила: сталася аварія.

15 березня розпочався "місячник" боротьби з туберкульозом. Олег Голубов поділився історією, як поборов туберкульоз, а головний лікар протитуберкульозного диспансеру розповів, які заходи планують провести під час "місячника".

Двоє полтавських гирьовиків, Ярослав Сушко та Віталій Білоус, вибороли "золото" та "срібло" на другому етапі Кубка світу.Спортсмени – члени збірної України з гирьового спорту. Обох тренує заслужений тренер України Олег Мороз.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.