Полтавські гирьовики вибороли "золото" та "срібло" на другому етапі Кубка світу
15 березня, 19:40

Двоє полтавських гирьовиків, Ярослав Сушко та Віталій Білоус, вибороли "золото" та "срібло" на другому етапі Кубка світу. Спортсмени – члени збірної України з гирьового спорту. Обох тренує заслужений тренер України Олег Мороз.

Полтавські гирьовики привезли медалі з другого етапу Кубка світу, що пройшов у Данії 9 березня. У ваговій категорії 95 кілограмів "золото" виборов Ярослав Сушко – майстер спорту України міжнародного класу. А заслужений майстер спорту України Віталій Білоус здобув "срібло" у ваговій категорії 78 кілограмів.

"На етапі Кубку світу було двоборство. Це – поштовх двох гир та однієї гирі, вагою 32 кілограми", – розповів Ярослав Сушко.

Тренуються ці спортсмени чотири рази на тиждень по дві години. Своє тренування починають з розминки гирею, вага якої – 16 кілограмів. Потім переходять до більшої ваги.

"Починаємо новий етап підготовки до Чемпіонату України, який відбудеться в Києві", – сказав Віталій Білоус.

Перший і єдиний тренер цих спортсменів, Олег Мороз, розповів:

"Є інстинкт переможця. У деяких спортсменів цього недостатньо. У нас в Полтаві краща команда в Україні. Уже багато років ми стаємо чемпіонами України. Більша частина збірної команди України з гирьового спорту – склад наших спортсменів".

Четвертого квітня полтавські гирьовики поїдуть на Чемпіонат України серед дорослих та юніорів. Область представлять 24 спортсмени.


Олександра Шилова, Станіслав Пантелей,Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.