Літній майданчик на Котляревського підлягає демонтажу
15 березня, 21:15

Сезонну конструкцію біля одного із закладів харчування на Котляревського мають прибрати. Завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції з контролю за благоустроєм повідомив: термін дії паспорту прив'язки споруди закінчився минулого року.

Літній майданчик на вулиці Котляревського підлягає демонтажу. Ухвалили таке рішення 13 березня на комісії з розміщення тимчасових споруд, голова якої розповіла:

"У них закінчилася дія паспорту, здається, у вересні. Коли ми бачимо, що підприємець не реагує, то інспекція з благоустрою подає подання на комісію "з тимчасових споруд" щодо демонтажу. І ось, зрештою, було рішення про примусовий демонтаж", – сказала Тетяна Юрченко, голова комісії з питань розміщення тимчасових споруд.

Паспорт прив'язки на літній майданчик дійсний до 30 вересня 2018 року. Щодо цього завідувач сектору сказав таке:

"Тобто, 01.10 він вже не повинен там був стояти. Він стоїть. Інспекція надавала припис на демонтаж", – сказав Денис Павленко.

Копія припису, за словами Дениса Павленка, надавали власнику закладу 12 листопада 2018 року.

За словами Дениса Павленка, примусово демонтувати цей літній майданчик не могли. Питання мали розглянути на комісії, яка відбулася 13 березня.

На питання про те, коли демонтують цей майданчик, відповів так:

"Дамо припис, подивимося, як зреагують на нас. Як тільки буде техніка відповідна і працівники", – додав завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції.

Адміністраторка цього закладу спілкуватися на камеру відмовилася, проте повідомила: від інспекції ніяких приписів щодо літнього майданчика раніше не отримували.

Замовником у паспорті прив'язки на літній майданчик вказана підприємиця Малайчук Вікторія. За номером телефону, який ми знайшли на сайті Міністерства юстиції, відповіла жінка, що нам раніше назвалася адміністраторкою. Повторила раніше сказане. Тож ми залишаємо за адміністрацією можливість надати коментар у будь-який час.

Катерина Матієнко, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.