Посадовці облдержадміністрації прокоментували оприлюднену ухвалу, згідно з якою НАБУ проводило обшуки
15 березня, 20:15

Перший заступник голови облдержадміністрації та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА прокоментували оприлюднену ухвалу, згідно з якою НАБУ проводило обшуки. Сам голова ОДА на дзвінки не відповів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький частково визнав причетність до розробки злочинної схеми з вимагання та одержання неправомірної вигоди від підрядників.

14 березня у Єдиному державному реєстрі судових рішень Солом'янського суду оприлюднили текст ухвали, за якою детективи Національного антикорупційного бюро проводили обшуки у посадовців Полтавської обласної державної адміністрації 22 лютого.

Згідно з ухвалою, голова ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, радник голови Полтавської ОДА й директор Департаменту будівництва і житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан розробили злочинну схему: за гроші вони мали забезпечити перемогу відповідного суб'єкта в державних закупівлях, які проводить Полтавська ОДА.

Пісоцький, знаючи про наявність у представника підприємств нерухомості в Іспанії, вимагав від нього оплатити відпочинок в Іспанії. Також Головко та Пісоцький вимагали 12 мобільних телефонів "Apple iPhone X" та "Apple MacBook Pro". Наприкінці 2017 року Пісоцький вимагав у фінансового директора придбати на День народження Головку новий автомобіль "Mercedes-Benz G 63 AMG".

Телефон голови облдержадміністрації вимкнений. Андрій Пісоцький та Тимофій Голбан телефоном сказали таке:

"Ви бачите цю ухвалу. Там є повне розуміння, що там є. Є ухвала, є речі, які на сьогодні вилучені під час слідства, є грошові кошти, які повернуті. Я частково згоден, частково – незгоден. Все, мені не дуже зручно говорити", – прокоментував ухвалу Андрій Пісоцький.

– Де там я, поясніть мені? – запитує Тимофій Голбан.

– Там йде перелік прізвищ, – уточнюємо.

– Це провокація. В переліку можна написати будь-що. Там є люди, які вчиняли чи не вчиняли певні дії. Що я маю коментувати? – продовжив Голбан.

Ми неодноразово намагалися зв'язатися з Валерієм Головком. Але коментар так і не отримали.

12 березня на форумі "Від енергозалежності до енергоефективності" під час виступу Президент ініціював звільнення голови облдержадміністрації та його першого заступника.

Анна Морозова, Poltavske.TV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.