Врятований патрульними лебідь поселився у віварії аграрної академії
18 березня, 20:00

Лебідь, який заплутався в комунікаційних дротах на вулиці Південній, поселився у віварії аграрної академії. Сюди його привезли патрульні, вони й визволили птаха.

Лебідь третій день живе у віварії Полтавської державної аграрної академії. Сюди 16 березня його привезли полтавські патрульні.

"Під час патрулювання вулиці Південної до патрульних звернулися громадяни. Вони повідомили, що вони й бачили, і чули крики, що лебідь заплутався у комунікаційних дротах. На жаль, вони туди не можуть підійти, тому попросили патрульних", – повідомила речниця Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Де лебідь жив до цього, не знають. Зараз птаха доглядають та годують, розповіла завідувачка навчально-наукової лабораторії Оксана Сторіжко.

"У нього крила, тоді коли злітати, вони пошкоджені, він не злетить. Вони відростають, але на це потрібен певний час. Це – хлопчик, він знайшов собі пару і тепер у нього є майбутня дружина", – розповіла завідувачка навчальної-наукової лабораторії Оксана Сторіжко.

Адаптувався до нового середовища пернатий без проблем, сказала завідувачка. У віварії аграрної академії зараз живе ще два лебеді.

Діана Лагута, Максим Страшко, P.TV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.