Торговельний павільйон на Стрітенській не можуть демонтувати, адже власниця подала до суду
18 березня, 21:15

Торговельний павільйон на Стрітенській не можуть демонтувати – власниця подала до суду. Дію рішення про припинення подальшого розміщення павільйону тимчасово зупинили рішенням суду. Про це клопотала власниця споруди.

Торговельний павільйон на Стрітенській, попри виданий припис про демонтаж, не можуть знести – власниця подала до суду. Про це повідомив начальник інспекції з контролю за благоустроєм міста.

"Як буде рішення суду, його демонтують. На сьогодні всі спірні питання вирішуються в суді. На наше рішення і припис про демонтаж вона подала до суду", – сказав начальник інспекції з контролю за благоустроєм міста Антон Тонконог.

Адвокатка власниці коментувати відмовилася.

"Публічну інформацію ми ніяку давати не будемо, коментувати не будемо. У нас зараз йдуть судові справи. Уже як закінчаться усі ці спори, тоді ми можемо коментувати", – сказала адвокатка позивачки Оксана Плохута.

В ухвалі судді Господарського суду Полтавської області, яка була оприлюднена 4 січня 2019 року, зазначено: "Позивачка в позові вказує, що відповідач, прийнявши рішення 19 cecii 7 скликання від 30.11.2018 року, втрутився в її право, оскільки вона мала законні (очікування) сподівання на отримання майбутніх доходів від понесених нею витрат на розміщення та експлуатацію стаціонарної тимчасової споруди".

"Згідно з текстом тієї ухвали, з якою я ознайомився, власниця МАФу звернулася до суду з проханням забезпечити позов шляхом зупинення дії рішення міської ради. Враховуючи те, що суд задовольнив вказану заяву, рішення міської ради про зобов'язання її демонтувати цей МАФ тимчасово зупинено до винесення рішення у цій справі", – пояснив юрист Тарас Захаров.

Власниця павільйону позивається до міської ради. Про позов заступник мера з юридичних питань сказав таке.

"Міська рада заперечує задоволення позовних вимог. Вважає рішення міської ради про анулювання паспорту прив’язки законним. Попросили залучити як третю особу Управління патрульної поліції, оскільки на підставі їхніх листів було анульовано паспорт прив'язки", – повідомив Іван Сватенко, заступник міського голови з юридичних питань.

Павільйон зачинений з 22 грудня 2018 року. Рішення про припинення подальшого розміщення торговельного кіоску ухвалили 30 листопада на дев’ятнадцятій сесії. Припис про необхідність проведення демонтажу датований 15 грудня. Павільйон встановили в листопаді 2017, попри дію мораторію на встановлення тимчасових споруд в історичній частині міста.

Анастасія Мацько, Станіслав Пантелей, P.TV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.