Судді обласного апеляційного суду зобов'язали Саєнко віддати закордонний паспорт
20 березня, 22:55

В апеляційному суді розглянули звернення родини Левченків щодо зміни запобіжного заходу для Наталії Саєнко: з нічного домашнього арешту – на цілодобовий. Судді апеляцію не задовольнили, однак зобов'язали Саєнко віддати закордонний паспорт.

20 березня у залі обласного апеляційного суду розглянули апеляцію родини Левченків щодо призначеного запобіжного заходу для Наталії Саєнко. Прокурор області апеляцію – підтримав.

"Прошу постановити нову ухвалу та продовжити строк запобіжного заходу підозрюваній Саєнко у вигляді цілодобового домашнього арешту", – зазначив Валентин Болгар.

Адвокат Саєнко сказав таке:

"З 9 січня, коли їй обрали запобіжний захід, вона постійно виконувала покладені на неї обов'язки, за першою вимогою з'являлася до слідчого й до судді", – прокоментував прохання прокурора Богдан Глядик.

"Я запобіжний захід не порушувала жодного разу. Можу віддати закордонний паспорт, бо я не повинна виїжджати закордон, а також покидати Полтаву й область. Прошу залишити мені запобіжний захід у нічний час", – сказала підозрювана Наталія Саєнко.

Колегія суддів вирішила залишити нічний арешт для Саєнко:

"Апеляційну скаргу прокурора відділу прокуратури полтавської області Болгара та потерпілої Левченко частково задовольнити. Продовжити строк запобіжного заходу підозрюваній Саєнко. Зобов'язати здати Саєнко на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон", – зачитав ухвалу суддя Олександр Захожай.

На цих архівних кадрах за 6 листопада на кільці водійка "Мерседесу" зіткнулася з 14-річним велосипедистом. Через два місяці хлопець помер у лікарні.

Анна Морозова, Максим Страшко, P.TV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.