У будинку, який горів уночі, пошкоджений сміттєпровід, комори та сходові клітини
08 квітня, 17:00

У будинку на Докучаєва, 10, який горів уночі з 7 на 8 квітня, пошкоджений сміттєпровід, комори та сходові клітини. Зараз місцеві мешканці прибирають наслідки пожежі.

Діряві вікна, кіптява та запах диму: в такому стані зранку 8 квітня багатоповерхівка на Докучаєва, 10, в якій уночі була пожежа. 

Як повідомив начальник управління оперативного реагування міськвиконкому, інформація про пожежу надійшла близько 20:15 про те, що тут горів сміттєпровід.

Зі швабрами та відрами мешканки будинку вимивають підлогу та стіни третього поверху.

"Почули спочатку стуки, потім дим пішов. Ми тут ось живемо, і до нас відразу дим потягнув. Потім почалися таке, як вибухи. Допомагали самі заливати водою, а потім викликали пожежників. Почалося все зі сміттєпроводу. Джерело загоряння було тут", – розповіла мешканка Наталія Сініцина, миючи підлогу.

"На третьому поверсі сталося загоряння у самовільно влаштованому підсобному приміщенні, що на сходовій клітині. Вогонь розповсюдився повністю з третього поверху до дев'ятого цими підсобними приміщеннями. Під час гасіння пожежі було врятовано 25 чоловік і 30 було евакуйовано. Постраждалих немає", – зазначила Світлана Рибалко, речниця Головного Управління ДСНС Полтавщини.

Щодо ремонту цього будинку заступник начальника відповідального управління сказав.

"Загрози самим помешканням людей, що там проживають, немає. Постраждали сходові клітини, а також сміттєпровід. Для того, щоб надати жителям будь-яку допомогу, потрібно, аби була воля самих депутатів, оскільки кошти виділяються через голосування депутатів", – прокоментував Віталій Худолій, заступник начальника Управління ЖКГ з питань розвитку житлового господарства.

Причину пожежі на Докучаєва, 10 ще не встановили.

Речниця ДСНС Світлана Рибалкододала: із лютого до листопада 2019 року в області тривають перевірки будинків, у яких 9 та більше поверхів. Таких будинків у Полтаві - 22. Оглядають підвали, дахи та інші місця спільного користування на предмет відповідності пожежній безпеці. Також Рибалко повідомила: 2019 року в Полтаві сталося 8 пожеж у багатоповерхівках, а 2018 - 12.

Анна Морозова, Станіслав Пантелей, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.