На вулиці Новий Базар демонтували два незаконні кіоски
08 квітня, 18:40

На вулиці Новий Базар два з трьох кіосків, які не мали дозволів, примусово демонтували. За словами голови комісії з питань розміщення тимчасових споруд, у цих МАФів не було дозвільних документів.

На вулиці Новий Базар, 13, демонтували два з трьох незаконні кіоски. 9 ранку, на місці – представники Інспекції з контролю за благоустроєм та машини.

А чому раніше не демонтували? – запитали ми.

Встановлювалися власники, попереджувалися, – відповів сказав завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю Інспекції з контролю за благоустроєм Денис Павленко.

Власників кіосків на місці немає.

 "Власників ми не встановили, до нас вони не зверталися. Було повідомлення про демонтаж на сайті Полтавської міськради, в офіційному виданні "Полтавський вісник", – повідомив завідувач сектору архітектурно-будівельного контролю.

А хто не читає газету чи сайт, як вони могли дізнатися про це? – спитали ми.

Були наклеєні приписи на споруди, – відповів Павленко.

На жовтому кіоску ми знайшли приклеєний припис. Рішення про його демонтаж прийняли торік, сказав Денис Павленко. У будинку поряд з МАФами живе Валерій Гонтар.

Ніхто в них не торгував, – сказав місцевий житель Валерій Гонтар.

А як давно вони тут стояли? – запитали ми.

Років 10, – відповів Валерій Гонтар.

Можливо знаєте власників?

Ні, – відповів чоловік.

Працівники комунального підприємства "Міськсвітло" зрізають з дерев гілки та скручують дріт.

Чоловіки накидають на кіоск троси та піднімають. Потім теж саме роблять з жовтим МАФом. Вантажать на машину та відвозять. За словами представника Інспекції з контролю за благоустроєм, роботи з демонтажу виконує приватна фірма. Вартість години роботи півтори тисячі гривень. Платитимуть з міського бюджету.

Зберігатимуть кіоски на КАТП-1628.

Скільки коштує зберігання? – питаємо.

Зберігання на нашому підприємстві коштує 30 гривень на добу.

"Вони будуть зберігатися в нас, але долю цих МАФів буде вирішувати інспекція з благоустрою. На цей час ми як пункт перетримки тимчасових споруд", – сказав Тарас Бойко, начальник КАТП-1628

Чому кіоски демонтували, пояснила голова комісії з питань розміщення тимчасових споруд, на якій рішення про демонтаж.

Для підтримання норм санітарних ми вимушені були. Плюс відсутність документів, тому вимушені були прибрати через інспекцію ці кіоски, – сказала Тетяна Юрченко, голова комісії з питань розміщення тимчасових споруд.

А які документи там відсутні? – запитали ми.

Узагалі не було там документів, – відповіла Юрченко.

Станом на 11 годину два кіоски демонтували, третій – стояв у дворі будинку.

За словами Денис Павленка, завідувача сектору архітектурно-будівельного контролю Інспекції з контролю за благоустроєм, третій кіоск не демонтували. Тому що 8 квітня техніка не змогла проїхати у двір, де стояв МАФ.

Катерина Матієнко, Максим Страшко,PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.