Учаснику АТО Роману Василенку встановили меморіальну дошку
09 квітня, 16:30

У Полтаві встановили меморіальну дошку 34-річному АТОвцю Роману Василенку. Розміщена вона на будівлі професійного технічного училища №4, де він навчався.

О 12 годині поблизу професійно-технічного училища №4 кількадесят людей чекають відкриття меморіальної дошки учаснику антитерористичної операції Романові Василенку, якому було 34 роки.

"Я був викладачем у нього. Він навчався після 11 класів, закінчивши середню школу. Якщо говорити про нього, як про учня, то він був добросовісним, добрим, відкритим", – розповів вчитель спеціальної технології Професійно-технічного училища №4 Віктор Барило.

"Понад 15 дощок вже встановлено. На жаль, це не остання дошка, яку потрібно встановлювати. Зроблено за благодійний кошт підприємців, які при зверненні допомагають з фінансуванням. Ця дошка – антивандальна", – розповів Вадим Ямщиков, який займається встановленням меморіальних дощок.

Роман служив у 131-му окремому розвідувальному батальйоні. Помер 9 лютого 2016 року від гострої пневмонії під час лікування в запорізькому шпиталі. 11 жовтня 2017 року указом Президента нагороджений орденом "За мужність" III ступеня посмертно.

Анна Морозова, Максим Страшко, P.TV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.