У Гришкиному лісі обвалився колектор для стоків
09 квітня, 21:20

У Гришкиному лісі у двох місцях провали в землі – обвалився колектор для стоків. Належить цей колектор комунальному підприємству "Полтававодоканал": для ремонту цього колектора потрібно близько 20 мільйонів гривень.

У Гришкиному лісі, що у мікрорайоні Половки, обгороджені ось такі ями. Унизу тече вода, сама ж яма – смердить. На цьому місці обвалився колектор для стоків, який належить комунальному підприємству "Полтававодоканал".

"На вказаному місці сталися провали. Причиною їх є сульфатно-газова корозія, яка вилужує складову бетону. За попередніми підрахунками там необхідно замінити майже кілометр колектора, а це орієнтовно близько 20 мільйонів гривень. Без додаткової фінансової допомоги підприємство не впорається", – сказала речниця комунального підприємства "Полтававодоканал" Ліана Козмійчук.

"Полтававодоканал" підпорядковується Полтавській обласній державній адміністрації.

"Колектори всі зруйновані, їх ремонтують. Цього року плануємо на найближчій сесії ще запропонувати ремонти колекторів. Вони зруйновані по всьому місту. Бюджет області обмежений цифрою. Місто планує виділити кошти на колектори", – сказав директор Департаменту будівництва, містобудування й архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації Тимофій Голбан.

"Це підприємство обласного підпорядкування. Питання не до нас. Ми зверталися до обласної влади з проханням передати нам це комунальне підприємство. Я знаю що такого рішення в обласній раді на сьогодні немає", – сказав заступник міського голови житлово-комунальних питань Олексій Чепурко.

Торік схожих обвалів у Полтаві сталося 74, у більшості з яких колектори є зношеними та досі потребують заміни.

Аліна Костєва, Сергій Коломієць, P.TV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.