На Леваді ремонтують дорогу, на якій вирізали асфальт три тижні тому
11 квітня, 18:45

На дорозі від проспекту Миру до вулиці Вавилова, що на Леваді, почали асфальтувати дорогу. Асфальт тут вирізали майже три тижні тому, весь цей час водії змушені були об'їжджати "штучні" ями.

11 квітня ями на дорозі від проспекту Миру до вулиці Вавилова, що на Леваді, почали асфальтувати. Ці шматки дороги вирізали майже три тижні тому. Побачивши знімальну групу працівники пішли геть. Яке підприємство виконує роботи, заступник мера не знає.

"Два варіанти або підрядна організація, яка в нас досі займається поточним ремонтом доріг в рамках того тендеру, який ще діє, або підрядна організація в рамках 200 тисяч. Або та, або інша. Погода може їм завадити, настільки я знаю, сьогодні, завтра мають все завершити", – сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

Пізніше повідомив: ремонтує цю дорогу харківська фірма "Будгарант-7". Хоча ями в асфальті вирізали працівники підприємства "ДБК КВАНТ". Поспілкуватися протягом дня з головним інженером фірми "Будгарант-7" не вдалося.

Скільки коштуватимуть роботи, ще не відомо, адже оплачуватимуть за актами виконаних робіт. Такі ж ями в Полтаві вирізали ще на вулиці Мазепи, Великотирнівській та Маршала Бірюзова.

Олександра Шилова, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.