40 нових тролейбусів у кредит: міськвиконком затвердив відповідний документ
12 квітня, 20:40

40 нових тролейбусів у кредит за 10 мільйонів євро. Члени міськвиконкому затвердили документ, де вказано: що придбають за отримані гроші та як віддаватимуть кредит упродовж 10 років.

12 квітня члени міськвиконкому ухвалили рішення, згідно з яким Полтава за 10 мільйонів євро у кредит купить 40 нових тролейбусів.

У висновку зазначено, що Полтава може сплатити отриманий кредит, а також на що витратять ці гроші.

"Три роки передбачено льготного періоду. Після нього протягом 10 років місто буде віддавати цей кредит. Влітку вже будемо проводити тендер і в серпні плануємо підписати угоду із переможцем торгів", – пояснив перший заступник міського голови Полтави Андрій Лямін.

У комунальному підприємстві "Полтаваелектроавтотранс" зараз – 63 тролейбуси, які курсують 10 маршрутами.

"Ось перед нами тролейбус №83, який пройшов капітальний ремонт. Є тролейбуси, яким понад 15 років, але ми їх підтримуємо. Є й тролейбуси, які вже заборонено експлуатувати", – зазначив заступник начальника КП "Полтаваелектроавтотранс" Петро Карпенко.

На одному з найстаріших "рогатих" комунального підприємства їздить Віктор Серга.

"56 років я вже тут пропрацював, це з 70-х років. Це такий у мене тролейбус. "Худо-бідно" ліпимо його, аби він виїжджав на лінію", – сказав водій.

"75 відсотків тролейбусів вже вичерпали свій нормальний експлуатаційний період. Їм понад 10 років. Частково ми ремонтуємо тролейбуси, але цього, на жаль, недостатньо", – продовжив Петро Карпенко.

Якого типу тролейбуси куплять за кредитні кошти поки невідомо. Перевагу надаватимуть українському виборникові.

Затверджений на міськвиконкомі проект мають ухвалити у Мінфіні, а потім на сесії міської ради.

Анна Морозова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.