Головні події тижня
14 квітня, 19:00

На вулиці Новий Базар демонтували два незаконні кіоски, на території аграрної академії розцвіла магнолія, а учаснику АТО Роману Василенку встановили меморіальну дошку. Про це та інше – далі.

Зіткнувся з пасажиром – і поїхав. На зупинці "ОЦЕВУМ" маршрутка зачепила чоловіка, коли той виходив з транспорту. Очевидиця події розповіла журналістам PTV як все було.

Пожежа з третього по дев'ятий поверх: у багатоквартирному будинку на Докучаєва, згорів сміттєпровід, комори та сходові клітини. Щоб загасити вогонь мешканців евакуювали.

Нові тролейбуси у кредит:скільки коштуватимуть та впродовж якого часу віддавати – дізнавалися журналісти PTV.

Демонтували примусово: у Полтаві прибрали два кіоски, на які не було документів. Мали б їх зняти ще на початку місяця. Процедура затягнулася, бо встановлювали власників павільйонів. Проте знайти їх так і не вдалося.

Посеред Гришкиного лісу провалилася земля.Виявляється обвал стався через зношений колектор. Кому саме він належить та чи будуть ремонтувати розбиралися кореспонденти PTV.

Учаснику АТО Роману Василенку, який помер 9 лютого 2016 року встановили меморіальну дошку. 

Білі квіти та солодкий запах: на найстаршій магнолії області розпустилися квіти.Магнолія кобус — дерево родом із далекого Сходу. Привезли її у Полтаву саджанцем із Київського ботанічного саду.

У дзюдо – не тільки хлопці, а й дівчата.У Полтаві цим видом спорту займаються 40 дівчат. Наразі, полтавські дзюдоїстки готуються на кубок області, що відбудеться 19 квітня. Як відбуваються їхні тренування – бачили журналісти PTV.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.