У селищі Карлівського району оновили парк
14 квітня, 18:00 P

Селище Ланна Карлівського району оновило парк у результаті перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Селище Ланна Карлівського району. Щодня десятки людей гуляють у місцевому парку. Його зробили комфортним для відпочинку – встановили нові лавки, урни для сміття, облаштували тротуарні доріжки.

"Раніше в селищі Ланна доводилося гуляти молодим матусям з колясками по дорозі. Пил, бруд, паркових зон не було. Зараз у нас побудували парк, є доріжки, є де походити з дітьми, провести добре час, є де пограти з дітьми", – поділилася враженнями Тетяна Козленко, жителька Ланни.

Оновити парк вдалося у результаті перемоги селища в конкурсі проектів розвитку територіальних громад, що ініціювала Полтавська обласна рада.

"Восени закінчилося будівництво нашої паркової зони і кількість відвідувачів тут збільшилася. Тут і мамочки із дітками, біля неї розташований дитячий майданчик. Дуже чудово, що обласна рада підставляє своє плече, що є такий конкурс – конкурс обласних проектів", – сказав Костянтин Удовиченко, голова Ланнівської ОТГ.

Частину коштів на парк селище Ланна отримало від обласної ради за перемогу в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

"Розвиток територіальних громад передбачає фінансову взаємодію обласного бюджету та бюджету об'єднаних територіальних громад. Облаштування зони відпочинку є актуальною для місцевого населення. Жителі, які проживають в Ланні, отримують класний парк, зону відпочинку й отримують, я сподіваюся, позитивні емоції від користування", – прокоментував Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради.

Ланнівська громада вже двічі брала участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради, і двічі перемогла. Разом із нею десятки інших громад щороку перемагають у конкурсі та отримують співфінансування з обласного бюджету для реалізації своїх проектів. Більше про конкурс проектів розвитку територіальних громад дізнавайтеся на сайті Полтавської обласної ради.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.