Щербанівська сільрада замовила рекламні послуги за майже 400 тис. грн
15 квітня, 12:45

Сільрада під Полтавою підписала угоди на рекламні послуги за 388 тис. грн.

12 квітня виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області підписав дві угоди на рекламні послуги. Загалом за свої послуги підрядники отримають 388 тис. 500 грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель “Prozorro”.

Договір з Єрьоміним Георгієм Валерійовичем уклали на послуги зі збору та підготовки до видання інформаційних матеріалів, а саме:

- збір інформації (відвідування заходів, інтерв'ювання осіб, підготовка фотоматеріалів тощо);

- написання текстів статей за рекомендованою чи заданою (чи погодженою) тематикою, з використанням джерел отримання інформаційних матеріалів;

- редакторська вичитка та коректура текстів статей у процесі підготовки до видання газети після погодження їх тематики;

- верстка та макетування, підготовка оригінал-макету сторінок газети у форматі, погодженому із визначеним виданням та придатному для передання редакціям чи видавництвам для включення до випуску видання. Ці послуги обійдуться замовнику в 196 тис. 581 грн.

Договір із товариством з обмеженою відповідальністю "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "НОВИЙ ДЕНЬ" уклали на послуги з розміщення інформації у газеті "Вісник Щербанівської об'єднаної територіальної громади", або іншому друкованому засобі масової інформації чи інформаційному бюлетені, що відповідає умовам договору. За ці послуги виконавчий комітет Щербанівської сільської ради заплатить 191 тис. 919 грн.

Нагадаємо, реклама на телеканалі "ІРТ" обійдеться управлінню культури в 154 тис. грн.

Вікторія Бондаренко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.