На Садах-1 вже понад вісім років тече каналізація у підвалі
15 квітня, 21:55

З каналізаційної труби у підвалі будинку на Садах-1 течуть нечистоти. Протікає в місці стику старих та нових труб. У комунальному підприємстві, що обслуговує будинок, переконані – винні мешканці, які забили каналізацію.

Брудна вода, фекалії, опариші, блохи та сморід – на вулиці Героїв Сталінграда 24, що на Садах-1, понад вісім років тече каналізація у підвалі. На першому поверсі над підвалом мешкає Світлана Соколовська.

"Знімаються труби каналізаційні, й каналізація просто виливається у підвал. Там цілі залежні цих фекалій. Вони то висихають, то їх знову розмочує. Сантехнік прийшов, трубу вдів – через якийсь час вона знову знялася", – сказала жителька будинку Світлана Соколовська.

Місце стику старих та нових труб обмотане клейонкою, а за п'ять метрів – з останніх витікає вода та нечистоти. Останнього разу жителька зверталася до комунальників 10 квітня 2019 року. Обслуговує цей будинок комунальне підприємство ЖЕО №2.

"На сьогодні там є незначне підтоплення. Десь в районі п'яти квадратних метрів. Там глибина підтоплення така, що немає ніякої можливості відкачати. Гадаю, за декілька днів вода спаде і підвал оброблять спеціальними засобами. Причина в тому, що було забиття каналізації. Десятого числа прочистили, й сьогодні – теж", – прокоментував заступник начальника комунального підприємства ЖЕО №2 Михайло Лукін.

Для з'єднання нових та старих труб мають використовуватися перехідники, що забезпечують герметичність. В ЖЕО №2 запевнили: на цій ділянці труби їх було використано.

Чи обробили спецзасобами підвал на Героїв Сталінграда, 24, і коли саме зійшла вода, ми проінформуємо.

Олександра Шилова, Станіслав Пантелей, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.