15 квітня близько 9 тисяч виборців області змінили дільниці для голосування
15 квітня, 21:00

Близько 16 тисяч людей на Полтавщині змінили місце для голосування у другому турі президентських виборів. Ті, хто не встиг це зробити, можуть піти у відділи держреєстру виборців до 24 години 15 квітня.

15 квітня — останній день реєстрації виборців, які хочуть змінити дільницю для голосування у другому турі президентських виборів.

О 15-й годині в Київському відділі держреєстру виборців — черги.

"У день голосування я буду закордоном. Короткостроково їду в Чехію, тож хочу проголосувати там, бо тут у мене не виходить. Для цього я приніс пакет документів, напишу заяву і віддам свій голос", — розповів полтавець Олександр Лютий.

Київський, Подільський та Шевченківський відділи держреєстру виборців 15 квітня прийматимуть людей до 24 години.

"Поки що людей трохи менше, ніж було на вибори 31 березня, але знову ж таки, день ще не закінчився. У нас уже понад сім тисяч осіб прибули з інших областей, і понад дев'ять тисяч виборців з Полтавської області змінили місце для голосування", — розповів Юрій Северин, начальник обласного відділу адміністрування держреєстру виборців Полтавщини.

У першому турі президентських виборів 11 тисяч жителів області змінили місце для голосування, а дев'ять тисяч осіб прибули до нас з інших областей.

Анна Морозова, Сергій Чорномаз, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.