Про головне. Новини дня за 15 квітня
15 квітня, 19:15

З каналізаційної труби у підвалі будинку на Садах-1 течуть нечистоти. Протікає в місці стику старих та нових труб. У комунальному підприємстві, що обслуговує будинок, переконані – винні мешканці, які забили каналізацію.

Близько 16 тисяч людей на Полтавщині змінили місце для голосування у другому турі президентських виборів. Ті, хто не встиг це зробити, можуть піти у відділи держреєстру виборців до 24 години 15 квітня.

На вулиці Комарницького поруч з ямою, яку викопав "Полтававодоканал", похилився вуличний ліхтар. У комунальному підприємстві запевняють: не пошкоджували споруду. У підприємстві, якому належить ліхтар, не визначили, чому він похилився.

Попри припис на демонтаж кіоск на зупинці "Вулиця Героїв-Чорнобильців" досі стоїть. Дозвіл на розміщення павільйону давали на сесії міської ради ще 2017 року. Через рік на сесії його ж і скасували.

Олександр Мамай судитиметься у Касаційному адміністративному суді щодо рішення депутатів Полтавської міськради,які достроково звільнили його з посади міського голови 14 вересня.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.