Поряд з ямою, викопаною водоканалом, похилився вуличний ліхтар
15 квітня, 20:00

На вулиці Комарницького поруч з ямою, яку викопав ""Полтававодоканал"", похилився вуличний ліхтар. У комунальному підприємстві запевняють: не пошкоджували споруду. У підприємстві, якому належить ліхтар, не визначили, чому він похилився.

У Полтаві на вулиці Комарницького похилився ліхтар. За словами пенсіонерки, яка мешкає поруч, ліхтар похилився через ось цю яму. Її викопало комунальне підприємство "Полтававодоканал" ще взимку.

"Грудень-січень. Оце два місяці вони рили й ось таке лишили. Я тут ходжу. В мене тут онук, і я постійно проходжу з малою дитиною. Дитина може зірватися і побігти в яму. Люди ходять вночі", – сказала Ольга Вологіна, яка мешкає на цій вулиці.

У "Полтававодоканалі" повідомили: на цьому місці сталася аварія на водоводі.

"За цією адресою були проведені роботи із заміни ділянки на водоводі. З настанням сприятливих погодних умов буде наведений благоустрій. Десь до кінця місяця. Ремонтні роботи на водоводі ніяк не вплинули на споруди, які розташовані поруч", – сказала речниця комунального підприємства "Полтававодоканал" Ліана Козмейчук.

Ліхтарі на вулиці Комарницького належать підприємству електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло".

"По перше, можливо, коли щось чистили зачепили його. Другий варіант – можливо підгнила сама основа цього ліхтаря. Тобто фундамент. Це було зафіксовано може місяць тому, може більше. Я думаю, протягом місяця ми його зробимо", – сказав начальник Підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Роман Кикоть.

Станом на 15 квітня ліхтарів, які потребують ремонту або заміни, у Полтаві – понад 22 тисячі.

Аліна Костєва, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.