Про головне. Новини дня за 24 квітня
24 квітня, 19:15

Головні події середи 24 квітня – в сюжетах наших кореспондентів

У Полтаві підвищили ціни на похоронно-ритуальні послуги. Найбільше здорожчало копання могил та поховання урни з прахом в колумбарії центрального міського кладовища.

Будувати чи не будувати: на сесії розглянуть питання про аукціон територій, де знайшли масові захоронення людей. Думки депутатів напередодні голосування розділилися.

У Дніпрі знайшли тіло дівчини.Вона та ще четверо молодих людей перекинулися на човні місяць тому. Одній дівчині вдалося виплисти, всі інші – потонули.

Полтавський господарський суд ухвалив рішення "виселити" орендарів колишнього кінотеатру імені Котляревського – товариство "Старнайт". Вони зайняли всю будівлю, яку поділили на три частини. Дві з них, згідно з рішенням судді, "Старнайт" має звільнити.

На першому земельному аукціоні в Полтаві фірма "Стар Лайн" виграла оренду ділянки землі.Окрім орендної плати переможець має виплатити компенсацію за підготовку території до торгів та винагороду виконавцю.

Графіті-меморіал, який намалювали на честь Небесної сотні, руйнується. Організатори та автор малюнку сказали: на його реставрацію в них просто не вистачає часу.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.