На аукціоні розіграли землю між Київським шосе та вулицею Серьогіна
24 квітня, 20:10

На першому земельному аукціоні в Полтаві фірма "Стар Лайн" виграла оренду ділянки землі. Окрім орендної плати переможець має виплатити компенсацію за підготовку території до торгів та винагороду виконавцю.

У Полтаві між Київським шосе та вулицею Серьогіна планують побудувати автосалон. Оренду цієї ділянки, площею майже гектар, сьогодні на аукціоні виграла компанія "Стар Лайн".

Директор фірми-переможця – депутат міської ради Дмитро Батигін.

"Ми плануємо побудувати автосалон із сервісним обслуговуванням. Я давно планував. Був, не секрет, замовником цієї ділянки, розробляв детальний план території", – сказав Дмитро Батигін, керівник компанії "Стар Лайн".

Початкова ціна оренди цієї ділянки на торгах складала 311 тисяч 550 гривень. Кінцева ж – удвічі більше – 630 тисяч 850 гривень. Договір на оренду підписали відразу на п'ять років.

Окрім цього у тому ж кварталі планували розмістити ще два об'єкти: розважальний центр та автосервіс.

"На сьогодні виставлялась на аукціон ця земельна ділянка, яка була сформована відповідно до рішення міської ради. Інші земельні ділянки, крім тих, що на сьогодні були, на аукціоні не виставлялись", – сказав начальник Управління земельних ресурсів Юрій Трегубов.

Окрім плати за оренду переможці мають відшкодувати витрати на підготовку землі до аукціону та виплатити винагороду виконавцю торгів.

Аліна Костєва, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.