Депутати заклали кошти на облаштування могил АТОвців, спортмайданчики, комунальну техніку
25 квітня, 13:35

Депутати Полтавської міської ради внесли зміни у Програму розвитку житлово-комунального господарства міста.

На будівництво меморіалу поховання воїнів АТО на території Центрального міського кладовища – на три додаткові поховання – заклали 400 тисяч гривень.

Ще мільйон 478 тисяч гривень витратять на будівництво п'яти дитячих спортивних майданчиків.

Комунальному автотранспортному підприємству 1628 заклали кошти на самоскиди, сміттєвози, поливомийну машину, машину для мийки й дезінфекції сміттєвих контейнерів, ескаватор-навантажувач, контейнери для сміття, комп'ютерна техніка тощо у розмірі понад 71 мільйон гривень.

Шість мільйонів на автогідропідіймач отримає "Міськсвітло", пів мільйона на техніку для комунального підприємства "Декоративні культури".

"Полтаваелектроавтотранс" отримає мільйон 900 тисяч на монітори у тролейбуси. Щодо останнього профільний заступник мера прокоментував:

"29-30 тисяч гривень на монітор. Це буде тендер", - зазначив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

Юліан Матвійчук, також поцікавився в Олексія Чепурка щодо ситуації із будинками без світла на вулиці Небесної Сотні.

П'ятиповерхівку й деякі приватні будинки на цій же вулиці 26 березня вдруге за рік відключили від електропостачання. Через заборгованість Полтавського млинзаводу. 

"Щодо Небесної Сотні. ЖЕО№2 надало гарантійні листи "Полтаваобленерго". Вони свої кабелі вже провели. Зараз працівники ЖЕО№2 проводять роботи у квартирах. Я сподіваюся що завтра ті квартири, які купили лічильники, будуть зі світлом", - продовжив Чепурко.

Анна Морозова, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.