Масштабна пожежа у Кременчуці: постраждала жінка. ФОТО
25 квітня, 14:21

У господарчій будівлі на вул. Раїси Кириченко в Автозаводському районі у Кременчуці сталася пожежа, у якій постраждала жінка

Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, вогонь розповсюдився на дах житлового будинку, дровник та господарчу будівлю по вул. Гійома Боплана. Пожежу гасили 2 години.

Вогонь знищив дах житлового будинку на площі 70 кв. м, дах господарчої споруди на площі 20 кв. м, дровник на площі 20 кв. м по  вул. Раїси Кириченко та дах господарчої споруди на площі 20 кв. м по вул. Гійома Боплана.

Окрім цього, пошкоджено пластикове оздоблення будинку на площі 20 кв. м,  два вікна, перекриття житлового будинку на площі 50 кв. м та перекриття господарчої  споруди на площі 20 кв. м по  вул. Раїси Кириченко.        

Під час пожежі жінка 1945 року народження отримала термічні опіки, її направели до Кременчуцької центральної районної лікарні.

Як розповів завідувач опікового відділення Кременчуцької ЦРЛ Захар Гольберт, від госпіталізації жінка відмовилася, не дивлячися на те, що опіки, які вона отримала, треба буде у подальшому оперувати. 

Марія Куцина, PTV Полтавське Телебачення

фото: прес-служба ДСНС

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.