У Полтаві понад сто комунальників змагалися за звання найкращого
04 травня, 21:10

До Полтави з'їхались працівники "водоканалів" семи міст України, аби змагатися. А містянам продемонстурвали шоу спец техніки.

Третій рік у Полтаві водоканалівці обирають "кращого з кращих". Сьогодні слюсарі, ремонтники, машиністи екскаваторів та кранів змагалися, аби обрати поміж себе переможця.

"Ми приїхали на вже такий традиційний конкурс – змагання всіх водоканалів, в тому числі й обласних "водоканалів". Тут працівники, вузькопрофільні фахівці будуть тренуватись і показувати свої навички. Свої здібності у володінні тією чи іншою технікою, тією чи іншою справою”, – сказав директор департаменту житлово-комунального господарства міста Кременчук Іван Москалик.

Також полтавцям показали шоу спецтехніки.

"Інструмент для з'єднання комутаційних проводів. Викрутка для відкручування клем. Змагання по збору схем, але з інструментом своїм. Змагання на швидкість і на правильність” – сказав електромонтер Сергій Землянухін.

"Все ж таки хлопців побачиш, своїх колег, цікаво просто. З одного боку дивишся, слава богу встояла піраміда, а всередині думаєш якби й впала було б непогано. Змагання так би мовити”, – розповів машиніст екскаватора з Кривого Рогу Василь Шахрай.

У конкурсі взяли участь 112 комунальників з семи міст України.

Тамара Мордик, Максим Стражко, PTV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.