На три тижні збільшиться термін здачі ремонту водогону на Шолом-Алейхема
08 травня, 19:40

Купи піску та щебеню, якими засипали відремонтований водогін на вулиці Шолом-Алейхема, розмило вздовж усієї вулиці. На відновлення того, що наробила вчорашня негода, тепер потрібно три тижні.

На вулиці Шолом-Алейхема вчорашня злива розмила насипи піску та щебіню. Будматеріали використовували для ремонту дороги після того, як під нею полагодили водогін. На місці невеликої купки щебеню, ще вчора була 20-тонна гора. Пісок і каміння водою віднесло людям під паркани.

"Слава Богу, під дім не нанесло. У нас он там гума тверда прибита. А ось тут дивіться, пройти неможливо", – сказала місцева мешканка Ніна Іванова.

Працівники підрядної організації заново почали підготовчі роботи з асфальтування.

"Потрібно два-три тижні. Тому що робота була виконана на 95 відсотків. Тепер потрібно починати майже з нуля. У першу чергу, ліквідуватимемо це все. Весь вимитий пісок і щебінь. Прибиратимемо в людей території. І почнемо заново реконструкцію", – сказав Леонід Черничка, начальник дільниці підприємства "ВК СПЕЦГРУП", яке виконує роботи.

Замовляло ремонт комунальне підприємство "Полтававодоканал".

"Власним коштом підрядник усуне ту шкоду, яку створила злива", – сказала речниця "Полтававодоканалу" Ліана Козмейчук.

Ремонт водомережі на цій ділянці почали торік у листопаді. Його вартість – понад 12 мільйонів гривень. За роботи з благоустрою ще не платили.

Олександра Шилова, Сергій Коломієць, PTV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.