Касовий апарат та чемодан у кущах – активісти прибирали Прирічковий парк
12 травня, 19:30

Громадські активісти знову прибирали Прирічковий парк. Три години понад сто чоловік окремо сортували скло, пластик та все інше.

Пластик, бите скло та навіть касовий апарат – сьогодні активісти вкотре прибирали Прирічковий парк. У білі мішки – скло, у сині пакети – пластик, усе інше – у чорні кульки. 16-річний Максим Сенчук прийшов наводити порядок уже вдруге.

"У пакеті – сміття. Останнє, що ми знайшли, це чемодан. Знаходимо сміття: упаковки від шприців, шприци, різне побутове сміття", – сказав хлопець.

Прийшов прибирати разом із дружиною і сином Денис Копил.

"Дуже багато пляшок, мабуть, з посиланням від піратів. Є скляні, є пластикові, є "кіндер-сюрпризи", видно, що люди приходять з дітьми й подають їм не дуже гарний приклад. Перший пакет зібрав по берегу, потім бачу багато сміття у річці, то взяв граблі й гребу річку", – сказав чоловік.

Волонтери розділилися на три групи, за зонами прибирання.

"Цим прибиранням хочемо показати, що жителі Левади, жителі міста, готові самостійно приводити до ладу територію. Зараз ми просто прибираємо територію, але друга проблема, що не розчищений парк, дуже багато зарослів. Але силами волонтерів ми це зробити не можемо", – розповіла представниця ініціативної групи по збереженню та розвитку Прирічкового парку Юлія Городчаніна.

Прибиранням не обмежилися, розвісили таблички з закликами не смітити. До прибирання долучилося понад сто людей, вони працювали впродовж три години. Півроку тому активісти зібрали понад 1,5 тонни сміття з 25 гектарів парку.

Олександра Шилова, Сергій Коломієць, PTV

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.