Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив тендер на придбання тролейбусів для Полтави
15 травня, 12:25

На сайті Європейського банку реконструкції і розвитку оприлюднили запрошення на участь у торгах для закупівлі тролейбусів у Полтаву.

14 травня Європейський банк реконструкції і розвитку оголосив тендер на придбання 40 тролейбусів для Полтави. Про це повідомив начальник комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев.

Він також додав, що тролейбуси будуть низькополі та економні.

Ми знайшли підтвердження його словам на офіційному сайті Європейського банку реконструкції і розвитку. У повідомленнях про закупівлі опублікували запрошення на участь у тендері "Полтавський тролейбусний проект".

Закупити мають 40 низькополих 12-метрових двовісних тролейбусів, комплект обов'язкових запасних частин і витратних матеріалів.

Згідно з вимогами до учасників торгів, вони повинні мати необхідні фінансові, технічні та виробничі можливості й мати еквівалент щонайменше 5 млн євро середнього річного обороту за останні три роки. Учасник також повинен мати успішний досвід подібних поставок тролейбусів або подібних моделей в кількості не менше 30 одиниць на рік протягом останніх трьох років.

Тендери на контракти, які фінансуються коштом банку, відкриті для фірм з будь-якої країни.

Нагадаємо, для "Полтаваелектроавтотрансу" планують взяти 10 мільйонів євро кредиту під гарантію Полтавської міської ради. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради.

Та для 40 тролейбусів, які для Полтави планують закупити на кредитні кошти, може не вистачити водіїв.

Вікторія Бондаренко, Анна Морозова, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.