У Полтаві підвищили вартість проїзду
15 травня, 17:42

Міськвиконком ухвалив рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. З перевізниками домовилися, що вони відновлять роботу 16 травня.

15 травня Полтавський міськвиконком ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті міста. Згідно з документом, вартість проїзду в автобусах становить 5 грн, у тролейбусах – 3 грн.

Міськвиконком скликали за вісім хвилин до його початку. Перед цим відбулося засідання депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, на якому погодили проекти рішень про підвищення тарифів.

Крім того, депутати підписали меморандум з перевізниками, згідно з яким "Асоціація перевізників Полтавщини" та всі її члени зобов`язуються виконувати основні вимоги громади міста щодо послуг з пасажирських перевезень та розпочати роботу з 16 травня.

Голови депутатських фракцій, у свою чергу беруть на себе відповідальність взяти до уваги вимогу "Асоціації перевізників Полтавщини" розпочати регуляторну процедуру щодо приведення тарифів до економічно обгрунтованих у строк до 1 серпня.

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення 

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.