Про головне. Новини дня за 15 травня
15 травня, 19:15

Головні події середи 15 травня – в сюжетах наших кореспондентів.

Петро Порошенко поставив свій підпис під законом про мову.Народний депутат Верховної Ради розказав про що йдеться у документі.

Уперше в Полтаві понад 600 полтавців зібралися на інклюзивному заході.Присвятили його Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Верховна Рада ще не визначилися з остаточною датою інавгурації Зеленського. PTV поцікавилося в полтавців, чому на їхню думку, ніяк не визначаться з датою та коли саме треба провести інавгурацію?

У полтавців Зої та Віктора Пилипенків шестеро дітей: три дівчинки й три хлопчики. Найстаршій 12 років, а найменшому 3 місяці. Зараз у Полтаві живе майже 1200 родин, де дітей троє і більше.

Гравці основного складу футбольного клубу "Ворскла" провели гру з полтавськими школярами. 100 хлопчиків зіткнулися проти 11 професійних гравців. Поєдинок провели, аби долучити до занять спортом якомога більше дітей.

На зупинці "Вулиця Чураївни" на Леваді просів асфальт. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства повідомив: там працівники "Полтаваобленерго" проводили ремонт.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.