"Полтавський виборець не такий, як східний чи західний", – політолог
23 травня, 21:50

21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Політолог Сергій Приходько пояснив, на що скоріше за все орієнтуватимуться полтавські виборці.

Указ Президента Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів уже набув чинності.

Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. Виборча кампанія розпочнеться вже завтра - 24 травня.

"Виборчий процес позачергових виборів депутатів починається з наступного дня після опублікування, тобто з 24 травня 2019 року без прийняття центральною виборчою комісією будь-якого рішення щодо його початку", – розповіла Тетяна Сліпачук, голова ЦВК України.

Виборчий процес триватиме 58 днів, тому центральна виборча комісія може не встигнути закупити бюлетені. Про це повідомила голова ЦВК. А тим часом громадянський рух «Спільна справа» оскаржив указ президента про розпуск Верховної Ради та дострокові вибори у Верховному суді. Якими можуть бути парламентські вибори на Полтавщині, розповів політолог Сергій Приходько.

"Думаю, у цій ситуації можуть виграти ті, у кого є структуровані партійні організації, які в будь-який момент можуть розгорнути свою діяльність. Одна річ – президентська кампанія, коли були загальні гасла, інша – депутати, особливо, якщо будуть іти по мажоритарці. Треба буде враховувати специфіку Полтавського регіону. Полтавський виборець не такий, як східний чи західний. Це типовий зразок центральноукраїнського, причому сільського виборця, який дуже й дуже прагматичний, орієнтований на соціальні проблеми", – прокоментував Сергій Приходько, політолог.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час інавгураційної промови 20 травня оголосив про розпуск Верховної Ради. 21 травня він підписав указ про дострокове припинення її повноважень.

Сергій Нагорний, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.