Полтавські депутати планують звернутися до Кабміну щодо передачі Кадетського корпусу в державну власність
06 червня, 17:00

З`явився проект рішення про звернення полтавських депутатів до Кабінету міністрів щодо передачі Кадетського корпусу в державну власність.

Депутати Полтавської міської ради планують звернутися до Кабінету міністрів України з проханням якомога швидше ухвалити розпорядження про передачу будівлі Кадетського корпусу з комунальної власності в державну. Мета звернення – зберегти будівлю від руйнування та пошкодження. Це передбачено проектом рішення міськради, який оприлюднили на офіційному сайті.

Згідно з документом, реконструкція Кадетського корпусу потребує значних коштів, яких недостатньо в міському бюджеті, тому будівлю вирішили передати з комунальної власності на баланс Державної судової адміністрації України.

19 жовтня 2018 року Полтавська міськрада погодила це, а 22 квітня цього року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надіслало Кабінету міністрів лист про передачу будівлі в державну власність. Проте Кабмін досі не вніс на засідання та не розглянув відповідний проект розпорядження.

       

Історію Кадетського корпусу можна почитати за посиланням.

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.