У місті більшість дитячих майданчиків у аварійному стані
12 червня, 11:20

Більш ніж половина прибудинкових дитячих майданчиків у Полтаві – зношені. А деякі, як у дворі на вулиці 23 вересня, взагалі аварійні та небезпечні для дітей.

У дворі на вулиці 23 вересня діти граються на залишках дитячого майданчика. Від гойдалки зосталася лише основа, карусель похилилася, а на ракеті стирчить металевий штир.

"Нам страшно дітей туди відпускати. Гірочка там прорізана. Вже не раз діти там і руки й ноги різали. В мене цього року донька там двічі руку здерла", – розповіла місцева мешканка Марія Северин.

Цей майданчик на балансі комунального підприємства ЖЕО №2.

"Я проаналізував заяви мешканців, я не знайшов відмітки. Якщо, така заява буде, відповідно, то ми надамо допомогу з питання демонтажу. Люди звертаються колективним зверненням до нас. Ми виходимо на місце, визначаємося і потім в присутності тих людей, які подали заяву, ми виконуємо демонтаж", – сказав начальник комунального підприємства ЖЕО №2 Михайло Лукін.

Переглянувши фото майданчика, його стан прокоментувала фахівчиня з дитячої безпеки.

"По-перше, це не майданчик, бо цей об'єкт не відповідає жодним державним будівельним нормам. У принципі, він є небезпечним, це очевидно. Загроза – це травмування, оскільки майданчик, не огороджений, не демонтований, і немає жодних попереджень про те, що він небезпечний", – сказала тренерка з дитячої безпеки Анна Ганжа.

На балансі ЖЕО №2 245 дитячих майданчиків з них 60-65 відсотків в зношеному стані.

Олександра Шилова, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.