Міськрада планує звернутися до Президента щодо недопустимості відновлення економічних відносин з окупованими територіями – проект рішення
12 червня, 11:45

З`явився проект рішення Полтавської міськради про звернення до Президента щодо недопустимості відновлення економічних відносин з окремим районами Донеччини та Луганщини.

Полтавська міська рада планує звернутися до Президента України щодо недопустимості відновлення економічних відносин з окремими районами Донецької та Луганської областей. Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті міськради.

Згідно з документом, скасування рішення про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення в межах Луганщини та Донеччини, крім гуманітарних вантажів, сприятиме відновленню контрабанди та корупції на лінії зіткнення, збагаченню терористичних організацій та негативно позначиться на бойовому дусі українських військовослужбовців.

Тимчасову блокаду окупованих територій Донеччини та Луганщини запровадили в березні 2017 року. Нещодавно на засіданні тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма запропонував зняти блокаду, повідомила "Українська правда".

        

Нагадаємо, полтавські депутати планують звернутися до Кабміну щодо передачі Кадетського корпусу в державну власність.

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.