Матері померлих від раку дітей збирають кошти на ремонт онкогематологічного відділення
12 червня, 16:30

Матері померлих від раку дітей збирають кошти, аби відремонтувати онкогематологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні. Зараз вдалося зібрати понад 70 тисяч гривень.

За гроші матерів померлих від раку дітей почали ремонтувати відділення онкогематології дитячої міської клінічної лікарні на Леваді. Марина Кольвашенко одна з перших приєдналася до ідеї.

"Це не від мене ідея пішла. У нас є мама Таня Ященко, в якої також дитинка стала "янголом", і вона вже другий рік допомагає. І от вона вирішила зробити ремонт в цьому відділенні, бо у нас тут два відділення. І я з Єгорчиком, і Таня з Наталею вони лікувалися і тут, і в Литві, а ми в Білорусі, і ми бачили, в яких умовах там дітей лікують. Дуже сумно, що так все", – розказала мати померлого від раку хлопчика Марина Кольвашенко.

"Позитивно ставимося до ремонту, що мами придумали таке для наших діток, щоб ми гарно відпочивали, лікувалися. Діти проводять тут дуже багато часу, і хотілося, щоб умови були якнайкращі", – розказала мати хворого хлопчика Віта Кириченко.

Уже замінили кілька дверей, покращити умови хочуть у палатах, маніпуляційній та душовій кімнатах. Одна частина відділення – з ремонтом вже понад три роки, інша ж – у гіршому стані.

"Ми завжди радіємо, коли нам хтось хоче допомогти. Іноді це приходять люди, підходять до завідувачки й кажуть, ми хочемо дати кошти: на ремонт, дати гроші на ліки. Та частина, в порівнянні з тією, не така класна, не така нова, але там все теж не так погано", – розказала в.о. завідувачки відділення Ольга Сколянська.

В управлінні охорони здоров'я не планують ремонтувати цю частину відділення.

"Так, там пів відділення відремонтоване і в гарному стані, пів відділення в нормальному стані, але звичайно потребує ремонту. Заплановано в цьому році капітальний ремонт двох відділень: це відділення офтальмології й відділення передчасно народжених, які в серйознішому технічному стані", – сказав начальник управління охорони здоров'я Полтави Сергій Котов.

До ініціативи матерів долучилося багато людей, зараз вдалося зібрати понад 70 тисяч гривень.

Тамара Мордик, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.