Про головне. Новини дня за 12 червня
12 червня, 19:15

Головні події середи 12 червня – в сюжетах наших кореспондентів.

Кандидати в народні депутати України перед позачерговими виборами можуть за бажанням подавати електронні декларації про доходи. Станом на 17 годину 12 червня жоден кандидат у народні депутати від Полтавщини не опублікував декларацію.

Президент України Володимир Зеленський звільнив голів Новосанжарської та Глобинської райдержадміністрацій – Сергія Бульбаху та Вадима Данилевського. Обоє вирішили піти за власним бажанням.

Авіакомпанії, що здійснює рейси з Полтави до Туреччини, рішенням суду призупинили ліцензію.Компанія оскаржила це рішення. Директор аеропорту "Полтава" повідомив: рейс 13 червня має відбутися.

11 червня на вулиці Європейській, 66 неповнолітня дівчина впала з балкона другого поверху багатоповерхівки. Її шпиталізували до дитячої міської лікарні, зараз вона на лікуванні.

Рівень кишкової палички на деяких полтавських пляжах перевищує в дев'ять разів.Купатися в таких водоймах небезпечно для здоров'я людини. Відпочивальники на пляжах про заборону почули вперше.

Матері померлих від раку дітей збирають кошти, аби відремонтувати онкогематологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні. Зараз вдалося зібрати понад 70 тисяч гривень.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.