ЦВК зареєструвала ще п'ять кандидатів у народні депутати від Полтавщини
17 червня, 21:40

На сайті Центральної виборчої комісії з'явилося п'ять нових прізвищ кандидатів у мажоритарних округах Полтавщини. Загалом на сьогодні від області на вибори до Верховної Ради України балотуються 16 кандидатів.

Центральна виборча комісія зареєструвала ще п'ять кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться від Полтавщини. Це:

1. Костянтин Жеваго – самовисуванець за 150 виборчим округом.

2. Микола Первак – самовисуванець за 150 округом.

3. Ігор Чадюк – висуванець від політичної партії "Правий сектор" за 146 округом.

4. Сергій Чередніченко – висуванець від "Соціалістичної партії України" за 144 виборчим округом.

5. Сергій Мазур – самовисуванець за 146 виборчим округом. 

Загалом від області – 16 кандидатів-мажоритарників.

"Раніше ми мали таку цифру приблизно за одним округом. Зараз ми маємо на вісім округів в цілому 16, і то, за умови, що на Кременчуцький округ (№ 146) зараз сім кандидатів", – розповів Юрій Северин, начальник відділу адміністрування Держреєстру виборців ОДА.

А троє жителів Полтавщини, які тільки збираються йти до ЦВК та подавати свої кандидатури на мажоритарні округи, вже ведуть активну передвиборчу кампанію.

"Олександр Мамай на своїй сторінці у Фейсбуці розігрував квитки на концерт Олега Винника і гурту "Антитіла". Артем Вітко вже активно проводить концерти на території Полтавщини. Він привозив гурт "DZIDZIO". Нібито на цих зустрічах громадяни просили його, аби він висував свою кандидатуру. Анонсує проведення концертів і Олег Кулініч у своєму окрузі", – розповіла Наталія Норіцина, аналітикиня громадського руху "Чесно".

Тим часом кількість прихильників дострокових парламентських виборів в Україні зросла.

Місяць тому їх було 72 відсотки опитаних, зараз – 88. У центральних областях, до яких входить і Полтавщина, зараз позитивно до виборів ставляться 57 відсотків. Найбільша підтримка на Півдні – 71 відсоток. І вісім відсотків опитаних до позачергових виборів ставляться негативно, місяць тому противників було 18 відсотків.

Таке опитування провела Соціологічна група "Рейтинг" з 9 до 12 червня.

Анна Морозова, Діана Лагута, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.