Сьогодні на PTV – пряма трансляція засідання регламентної комісії Полтавської міськради
18 червня, 10:17

У Полтавській установі виконання покарань під час дощів вода затікає в камери та коридори, а через розпечений під час спеки дах температура досягає +40. Депутатська комісія розгляне питання про спрямування коштів на ремонт даху установи.

Сьогодні, 18 червня, о 13:00 в Полтавській міській раді відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики. Пряму трансляцію можна буде подивитися на PTV.

Як розповів голова комісії Сергій Луценко, на порядок денний винесли одне питання – про розгляд звернення начальника Полтавської установи виконання покарань (№23) Домашова О. І. щодо виділення коштів з міського бюджету для капітального ремонту будівель установи.

За словами Луценка, останні зливи суттєво погіршили ситуацію в установі. Позаминулого року спрямовували 800 тис. грн на ремонт покрівлі, але у зв'язку зі зміною керівництва, вони не змогли освоїти ці кошти.

Цього року під час дощів сильно затікала вода: була і в камерах, і в коридорі.
Під час спеки людям доводиться обмотувати голови мокрими рушниками, адже в камерах на останньому поверсі, які розташовані під самим дахом, температура досягає +40.

   

    

Ольга Семенко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.