У медичному центрі дитині вкололи не ту вакцину
08 липня, 20:40

В медичному центрі "Медіон" дитину вакцинували компонентом, на який попередньо мати не надала згоди. Від закладу жінка хоче матеріального відшкодування.

Трирічній донці Ольги Гвоздьової вкололи не ту вакцину. День тому жінка звернулася до приватного центру. Там обстежили дитину, та направили на щеплення.

"Я даю інформативну згодну на вакцинування infanrix + IPV, оплачую, у мене є чек. Після цього мені видається довідка, що мені додатково вкололи HIP інфекцію, на яку я не давала дозвіл, яка не рекомендована моїй дитині, бо вона має атопічний дерматит", – розказала полтавка Ольга Гвоздьова. 

Зранку 8 червня жінку запросили в центр. За цими дверима, вона спілкується з адміністрацією закладу.

"Ту вакцину яку бажала пацієнтка на сьогодні в Україні немає, вона не зареєстрована. Єдиним можливим варіантом введення Infanrix IPV було з додатковим компонентом HIB. Цей додатковий компонент не шкодить дитині, а є прямим показом для введення в даному віці. Тому сталося так, що ввели вакцину, яку вона не бажала на той момент вводити", – розказала заступниця медичного директора медичного центру “Медіон” Ольга Федорова.

"На даному етапі ми прийняли письмову скаргу. Медсестра, яка вводила цю вакцину, відсторонена від виконання своїх обов'язків. Ми не виключаємо, що у нас трапилась якась помилка. У нас проводиться внутрішнє розслідування. Хочу сказати, що є людський фактор, який сьогодні ніхто не може уникнути", – розказала комерційна директорка Наталія Бондарчук.

Зараз донька Ольги Гвоздьової почуває себе нормально. Від закладу жінка вимагає матеріальної компенсації.

Тамара Мордик, Станіслав Авдєєва, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.