У Полтаві демонтували один із найстаріших магазинів
11 липня, 14:30

У Полтаві демонтували ще один кіоск. Комунальники говорять, що це колишній магазин, де продавали молоко. Належить він 90-річному пенсіонеру, який не може своїм коштом прибрати ржаву конструкцію.

Ржавий та засмічений. Колись у цій споруді продавали молоко й збирали скляну тару. Всередині – купи непотребу. Тепер її приїхали розбирати на частини аби демонтувати. Починають із даху.

"Під'їде маніпулятор і спробує його підняти цілим. Якщо не влізе – доведеться розбирати на частини. Якщо він не забетонований, тоді проблем не буде", – зазначив Дмитро Браїлко, начальник демонтажної бригади.

Паралельно інспектори по контролю за благоустроєм складаю відповідні акти.

"Власник – громадянин Гудрієв Микола Іванович, – який неодноразово отримував від інспекції приписи, на які він не реагував. Людина вже похилого віку, йому за 90 років. Вважає, що йому не потрібна ця тимчасова споруда, і демонтувати її за свій кошт не буде", – розповіла Олена Бондаренко, головний спеціаліст сектору архітектурно-будівельного контролю.

Сьогодні мали демонтувати ще одну споруду. Однак вчора власник вирішив зробив це самотужки.

Цього року інспектори приберуть ще 30 кіосків, хоча таких у місті близько двох сотень. Демонтаж кіоска обходиться приблизно в три тисячі гривень, більшої споруди – у сім-десять тисяч, літнього майданчика – приблизно у 15 тисяч гривень. 

Анна Морозова, Сергій Коломієць, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.