Замість дороги на Рибцях – цегла, арматура, бите скло
11 липня, 17:40

Ґрунтова дорога на вулиці Кучеренка засипана будівельним сміттям. Там не лише бита цегла, а й скло та металева арматура. Почали висипати сміття декілька місяців тому, хто саме робить та "добре" діло не відомо.

Будівельне сміття, бита цегла, залізна арматура, скло – все це замість асфальту на вулиці Кучеренка. Машини ледве обминають один одну. Намагаються об'їхати насипану посеред дороги купу.

"На машині тут погано їздити, доводиться в об'їзд їхати, і на велосипеді теж. Місяці чотири як почали сипати, так і сиплять. По щебеню легше їхати ніж по цеглинах, набагато легше", – розповіла місцева жителька Альона Андрєєва.

"Мешканці спочатку говорили, що вони знають хто це робить.Ми відправили поліцію. У поліції сказали, що не знають. Ніякого відношення до цього ми не маємо", – сказав заступник міського голови з житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

А ось такий вигляд дорога мала навесні. Тоді заступник начальника управління житлово-комунального господарства повідомив: кошти на ремонт дороги не спрямовували. Тож цього року її асфальтом не покриють.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.