Про головне. Новини дня за 11 липня
11 липня, 19:15

Головні події четверга 11 липня – в сюжетах наших кореспондентів.

У Полтаві демонтували ще один кіоск. Комунальники говорять, що це колишній магазин, де продавали молоко. Належить він 90-річному пенсіонеру, який не може своїм коштом прибрати ржаву конструкцію.

Ґрунтова дорога на вулиці Кучеренка засипана будівельним сміттям. Там не лише бита цегла, а й скло та металева арматура. Почали висипати сміття декілька місяців тому, хто саме робить та "добре" діло не відомо.

Аби законсервувати трилітрову банку огірків треба витратити 78 гривень 20 копійок. У вартість входять: огірки, зелень, часник, хрін, перець та банка з кришкою.

На Полтавщині збільшилася кількість квартирних крадіжок. Найбільше – у Полтаві та Кременчуці. Від початку року в області 977 пограбованих осель.

У мікрорайоні Інститут зв'язку жителі можуть лишитись без тепла. "Полтавський турбомеханічний завод", який обслуговує їхні будинки, не виплачує борг за газ. Міська ж влада не може перемикнути жителів до іншої котельні через брак часу.

Уночі на зупинці Гетьмана Сагайдачного мати залишила без нагляду двох доньок. Перехожі викликали патрульну поліцію, дітей передали бабусі.

Група "Рейтинг" оприлюднила результати опитування виборців. Згідно з ним передові позиції продовжує займати "Слуга Народу", "Опозиційна платформа" та "Європейська Солідарність". А от політсила Тимошенко втратила відсотки, тож її обійшла партія Вакарчука.

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.