Скільки коштує законсервувати трилітрову банку огірків
11 липня, 19:40

Аби законсервувати трилітрову банку огірків треба витратити 78 гривень 20 копійок. У вартість входять: огірки, зелень, часник, хрін, перець та банка з кришкою.

Марина Пивовар консервує овочі та фрукти з дитинства. Зараз скупляється аби заготувати трилітрову банку огірків на зиму.

"Зараз ми з вами вибираємо огірки, часник, стручковий перець і все що нам знадобиться – це кріп та хрін. Ми зараз підемо ринком, прицінимося і будемо вибирати красиві огірочки. Ходімо", – каже господиня Марина Пивовар.

Марина радить обирати тверді огірки, які будуть смачніші при консервуванні. Для трилітрової банки треба два кілограми огірків. Також купує часник.

Також бере банку і кришку для консервації.

"Ми уже купили всі необхідні інгредієнти для консервування наших огірочків. Ми купили банку і кришку, тепер запрошую всіх до мене продовжувати консервувати огірки".

"На дно банки ми кладемо огірки, стараємося брати одного розміру, щоб вони гарно стояли у нас у банці. У банку огірки ми складаємо щільно", – розповіла жінка.

"І ще є такий секрет: у баночки, які зберігаються у вас у квартирі або вдома, треба буде додати буквально на чайній ложці лимонної кислоти. Вона не допускає бродіння і баночки 100 відсотки не вибухнуть", – радить господиня Марина Пивовар.

Ця банка буде стояти ще три дні перед "закаткою".

"І останній процес, ми банку закатуємо. І так, огірочки наші готові. Тепер їх потрібно обов'язково перевернути верх дном, і залишити в надійному місці", – каже господиня Марина Пивовар.

Обійшлася трилітрова банка огірків 78 гривень 20 копійок.

  • огірки (2 кг) – 30 гривень
  • часник (одна головка) – 1,20 гривень
  • зелень (кріп і т.д.) – 10 гривень
  • хрін (одна штука) – 12 гривень
  • перець (стручковий зелений – одна штука) – 2 гривні

При розрахунку не враховувалась вартість солі, перцю та води.

Тамара Мордик, Максим Страшко, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.