Будинки у мікрорайоні Інститут зв'язку взимку можуть лишитись без опалення
11 липня, 21:25

У мікрорайоні Інститут зв'язку жителі можуть лишитись без тепла. "Полтавський турбомеханічний завод", який обслуговує їхні будинки, не виплачує борг за газ. Міська ж влада не може перемикнути жителів до іншої котельні через брак часу.

Багатоповерхівки у мікрорайоні Інститут зв'язку взимку можуть лишитись без тепла. 17 будинків обслуговував "Турбомеханічний завод". Він відключив котельню, що обігрівала помешкання.

"Уявляєте, зима буде. Будемо залізничну дорогу перекривати, а що робити?", – сказав житель мікрорайону Геннадій Кожеганов.

"Треба було спочатку котельню побудувати, а потім вже продавати завод і все, що там є. А тепер що маємо, те маємо", – сказав житель мікрорайону Василь Гулідзе.

Один будинок вже навіть відключили від мережі. А все через те, що "Турбомеханічний завод" має заборгованість перед "Нафтогазом".

"Наразі у підприємства 85 відсотків розрахунків з нами. Не вистачає лише 5 відсотків до того рівня, коли ми можемо укласти договір з контрагентом. Загальна заборгованість за договором минулого періоду складає 8,9 мільйона гривень. А для того, щоб ми уклали договір із заводом, потрібно погасити заборгованість у 2,9 мільйона гривень", – розповіла Ірина Прохоренко, заступник начальника департаменту зв'язків з громадськістю НАК "Нафтогаз" України.

Керівництва "Турбомеханічного заводу" на місці не було. У приймальні директора журналісти PTV залишили номер телефону редакції, але впродовж дня ніхто не передзвонив.

"Акціонерне товариство "Турбомеханічний завод" звернулося до міської влади й до обласної влади з листом, що опалювальний сезон 2019-2020 здійснювати не можуть. Єдиний вихід із ситуації – "Турбомеханічний завод" має в цьому сезоні ще раз проводити опалення", – сказав заступник міського голови з житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

Якщо ж завод відмовиться, то жителі мікрорайону залишаться без опалення.

Аліна Костєва, Станіслав Авдєєв, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.