На будівництво спорткомплексу на Петра Юрченка оголосили черговий, стомільйонний, тендер
16 липня, 21:40

Спорткомплекс на Петра Юрченка планують знову почати будувати. Для цього вже оголосили тендер на майже 110 мільйонів гривень обласних коштів. Відновити будівництво планують у кінці серпня.

Зарості бур'яну, будівельне сміття, та мокрі стіни – такий вигляд зараз має недобудований спорткомплекс на Петра Юрченка. Та роботи планують почати знову. Тендер на продовження будівництва вже оголосили, його вартість – майже 110 мільйонів гривень. Замовник робіт – департамент будівництва, містобудування та архітектури області.

"Зробити так, щоб він був не лише для ДЮСШ чи змагань, а потім буде простоювати, а щоб він мав якусь комерційну частину. Тому туди додали дитячу кімнату, маленький басейн. На сьогодні там ще один, третій, басейн буде. Для занять з немовлятами", – сказав директор департаменту будівництва, містобудування та архітектури області Тимофій Голбан.

Згідно з тендерною документацією, мають добудувати ще тренажерний зал, баню, кав'ярню. Проєкт басейну доопрацювали разом із Федерацією плавання України.

"Для розвитку плавання в Україні такий басейн дуже потрібний. І ми б хотіли, щоб його дуже швидко побудували. Ми навіть там планували проведення змагань, ще минулого року. Але він так повільно будується, і це проблема", – розповів президент Федерації плавання України Андрій Власков.

Відновити роботи департамент будівництва планує в кінці серпня. Спорткомплекс почали будувати навесні 2015-го. Загальні витрати на лютий цього року – 58 мільйонів 753 тисячі гривень.

Олександра Шилова, Сергій Чорномаз, PTV Полтавське Телебачення

Щоб дізнаватися новини першим — підпишися на нас у ViberTelegramFacebook.